Osiedle Bartąg

13 Listopad 2015

wymarzony początek

Osiedle Bartąg zaprojektowaliśmy z myślą o tych, którzy pragną nabyć wymarzone mieszkanie za przystępną cenę. Zlokalizowane jest w dzielnicy Jaroty – Południe, cieszącej się powodzeniem, zwłaszcza wśród ludzi młodych. Położone jest na płaskowyżu z widokami na rzekę Łynę i okoliczne lasy.

Obszar osiedla obejmuje prawie 4 ha, na których powstało 9 budynków o zróżnicowanej liczbie mieszkań i wysokości od 3 do 5 kondygnacji nadziemnych.

komfort inny niż wszędzie

Dla Twojego komfortu i wygody wszystkie budynki wyposażone są w windy. Zadbaliśmy też o zachowanie takich odległości między budynkami, które zapewnią dostateczną swobodę i intymność ich mieszkańcom.

W cenie mieszkania zagwarantowaliśmy Ci dostęp do miejsc parkingowych w wydzielonych dla mieszkańców strefach parkowania, a dla bardziej wymagających zadbaliśmy o indywidualne garaże w podpiwniczeniach budynków.

wypoczynek i rekreacja

Lokalizacja na obrzeżach miasta to niewątpliwy atut dla entuzjastów rowerowych wycieczek lub uprawiających jogging. Latem na swoje plaże zaprasza jezioro Bartąg, oddalone od osiedla o zaledwie 10 minut pieszej wędrówki. Zimą atrakcje gwarantuje stok narciarski Kartasiówka w pobliskiej Rusi.

Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych mieszkańcach naszego osiedla. Z myślą o nich powstaną place zabaw dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku, aby mogły spokojnie i bezpiecznie spędzać na nich czas.

 

budynek termin rozpoczęcia budowy termin przekazania lokali termin podpisania aktu notarialnego
B9 01.2017 03.2018 06.2018
B6 07.2017 12.2018 03.2019

 

* podane terminy są terminami granicznymi

* istnieje możliwiość ich skrócenia - szczegóły u naszych doradców 

 

Osiedle Bartąg