Strona Główna > Artykuły

Budynek B9

Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w kolejnym budynku na terenie osiedla BARTĄG. Budynek nr 9 (B9), jeden z ostatnich budynków na tym osiedlu, składa się z 45 mieszkań o powierzchni od 39 m2 do 60 m2. Nowobudowane mieszkania charakteryzować będzie wysoka funkcjonalność, nietypowe metraże, ciekawe aranżacje.

Oferta specjalna

oferta mieszkań - mieszkania inne niż wszystkie

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ BEZ KREDYTU HIPOTECZNEGO. Raty rozłożone na okres 20 lat Nie zwlekaj! Skontaktuj się doradcą klienta 697 611 323

Realizacja

Realizacja

Osiedle Bartąg

Osiedle Bartąg

O nas

Swój sukces zawdzięczamy zaufaniu naszych klientów i partnerów oraz ciężkiej i rzetelnej pracy. Jesteśmy firmą polską, wiarygodną, profesjonalnie zarządzaną. Nasz kapitał to ponad 4000 wybudowanych i oddanych zawsze w terminie lokali o powierzchni ponad 250.000 m2 i zadowoleni klienci. Potwierdzeniem tego jest tytuł DEWELOPERA ROKU 2014, przyznany nam przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. ARBET Investment Group sp. z o.o. istnieje od sierpnia 1999r. (do 31.12.2011 r. pod nazwą Przedsiębiorstwo Budowlane ARBET sp. z o.o.), Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000081539, z kapitałem zakładowym w wys. 1.204.000 PLN. W 100 % kapitał polski, prywatni udziałowcy. W początkowym okresie swojej działalności skupialiśmy się na pracach remontowo-budowlanych, aby z upływem krótkiego czasu zaistnieć na rynku jako generalny wykonawca wielu rozpoznawalnych i znanych obiektów użyteczności publicznej. Od 2000 roku, wychodząc naprzeciw zmianom zachodzącym na rynku budownictwa mieszkaniowego rozpoczęliśmy działalność deweloperską, będąc obecnie jedną z największych firm z tej branży w województwie warmińsko – mazurskim, a w ocenie rynku jej niekwestionowanym liderem.